Jdi na obsah Jdi na menu
 


Pravidla

4. 1. 2007

Jakási nepsaná pravidla, které elita dodržuje (vetšinou). Nejsou závazný, ale když je budete dodržovat, budou Vás všichni brát jak opravdové hráče a jako nějakou lamu!!!

  1. NEKEMPUJ - kempy nemá nikdo rád, lehnou si a čekaj... To není hra!!!Ale já kempuju :-)
  2. NEZABIJEJ TY CO PIŠOU - to je snad jasný člověk, kterej píše nemůže střílet, takže ožel jeden frag...
  3. NELEZ DO BUGU - hry obsahují chyby, které se dají využít, jako jakási nesmrtelnost, hrác, který je v bugu by měl být vykopnut ze serveru, tak to prosím nedělejte!
  4. NELEHEJ SI - tak tohle pravidlo je dost volný, když píšete, tak si samozřejme lehněte, ale když běžíte a držíte thomiho a zničeho nic si lehnete, tak je to dost nefér!! Jsou ale situace, kdy si lehá i elitní skupina hráčů :D
  5. BUĎ SDÍLNÝ - když přijde novej člověk a snaží se hrát a nekempuje, tomu vždycky rádi pomůžeme, třeba se můzeme dohodnout i na privátních "lekcích" CODu
  6. NEMLUV SPROSTĚ - nikdo nemá rád zakomplexovaný čůráčky co maj skore 5:48 a nadávaj, že jsou všichni cheatři. Ale zase pokud vidiš 20 minut zalezlou kempu, tak se do něj s chutí pusť!!!!!!
  7. BUD FÉROVEJ - když Tě někdo dostane thomsonem přes půl mapy, není to hned cheater, ale většinou borec, je taky slušně dát najevo úctu ke skillerům!! ZASLOUŽEJ SI TO!!!

To jsou základní pravidla, které když dodržujete, tak je CoD jedna z nejlepších multyplayerových her na světě a VŠICHNI jsou kamarádi!!
Jo jde tu o zabíjení, ale většinou se mezi sebou lidi bavěj jako největší kámoši :-D